Osvicení příjde po umytí - Auroville.cz

Únor 2012

Zavedli jsme slevy pro naše stálé zákazníky i obchodní partnery

29. února 2012 v 12:12 | Martin Vágner
Milí přátelé,

stránky www.auroville.cz stále rostou díky Vaší přízni a také díky stále většímu tlaku lidí po koupi kvalitních mýdel nebo vonných tyčinek, které výrobou i obalem respektují přírodu.

Naše výrobky, které dovážíme z Indie, nemají v Čechách nebo na Moravě konkurenci. Vyzkoušejte se jím namydlit a poznáte o čem píšeme. Použití panenských rostliných olejů - především sezamového, arašídového a kokosového - zaručuje vysokou pěnivost a jemnost mýdla. Používáním éterických olejů získávaných parní destilací jsou pak naše mýdla nebo tyčinky kompletní.

Využijte registrace na našich stránkách, abyste získali Slevy a mohli se zúčastňovat soutěží, které pro Vás máme připravené. Od návštěvy divadelního představení po poznání Auroville na vlastní kůži.

Zajímají-li Vás výhody členství na Auroville.cz - klikejte - http://www.auroville.cz/partneri.asp

Auroville documentary

4. února 2012 v 17:27 | Ladislav Mencl
Zajimavy dokument o Aurovillu.
"Auroville chce být univerzálním město, kde muži a ženy všech zemí jsou schopni žít v míru a harmonii všech vyznání, všech politiků a všech národností. Účelem Auroville je realizovat lidskou jednotu."

Je možno si stahnout pro více informací i brožuru o Aurovillu
(zatím je v originálním anglickém jazyce-pracujeme na překladu)

Velice zajimavé filmky

4. února 2012 v 11:35 | Ladislav Mencl
Chtěl bych na tento blog přidat i filmky, o kterých si myslím, že je prostě musíte vidět
Tak ať se libí.

NÁDHERNÁ ZELENÁ - La Belle verte (o na Zem zatoulané mimozemšťance, 1996)

Mimo jiné zakázaný film v evropské unii. Už jen proto by měl být shlédnut.

Úžasná komedie, která se zejména nyní stává velmi aktuální. - Ano, žijeme zde na Zemi zcela "odpojeni" od samotné podstaty, žijeme pouze hmotnými statky, ničíme tu krásnou modrou, zelenou a živou Zemi, myslíme minulostí a budoucností, ve stresu a negaci, a zcela míjíme přítomný okamžik, jedině ve kterém můžeme vidět tu krásu kolem sebe a tvořit umění a lásku. Naštěstí přichází doba, o které se ve filmu mluví, totiž kdy lidé se stanou vědomými, ne-MOCNÍ odejdou z tohoto světa a ti ostatní budou žít v souladu s vesmírnými zákony.
Komedie, Francie, 1996, 99 min, Režie: Coline SerreauNÁŠ DOMOV - mystický film o životě v astrálním městě, (Nosso Lar, Brazílie, 2010)

O člověku, který umře a poznává svět jako "duše z druhého břehu". Film byl natočen podle knihy Chico Xaviera, která popisuje život jeho duchovního učitele - duše, se kterou byl Chico Xavier ve spojení. Hrají: Othon Bastos, César Cardadeiro


J.Dušek---když kámen-promluví

Inspirující, okouzlující, pravdivé a krásné... pojďme tak žít všichni a máme tu ráj na zemi...

2012: Čas na změnu

Fascinující dokument o současné době a krizi vědomi, kterou jako lidstvo procházíme.
Natočil Daniel Pinchback, autor populární knihy Návrat Quetzacoatla. Ve filmu zkoumá skrze svoji osobní cestu probuzeni, co by se mohlo stát, popřípadě co už se děje, kolem roku 2012.
Jeho probuzeni přišlo skrze iniciaci s africkým kořenem Iboga a skrze práci s Ayahuaskou, kde si plně uvědomil posun, ke kterému nyní globálně dochází.
Probuzeni s pomoci psychoaktivních rostlin věnuje první polovinu filmu, v té druhé se věnuje řešení krize například skrze permakulturu, jógu, design, alternativní peníze, mycelium pro odstraňovaní toxinů či pohon automobilů na vodu.
Na rozdíl od jiných dokumentu o roce 2012 tento přináší spíše pozitivní stránku celého transformačního procesu současného světa.
Ve filmu vystupuje přes 200 známých osobností z různých oborů lidské činnosti, aby přinesli svůj pohled na tuto problematiku.
Mezi jinými můžete vidět například Stinga, Davida Lynche, Ellen Page, Dennise McKennu, Gilberto Gila, Barbaru Marx Hubbardovou, Penny Livingston Starkovou, Paul Stametse a skrze archivní záběry i Terrence McKennu, Buckminster Fullera ci Maharishi Mahesh Yogiho.
Film je doplneny animacemi Joao G. Amorimiho.
http://www.2012timeforchange.com/

Namydlena reklama

4. února 2012 v 11:16 | Ladislav Mencl
Vynikající filmeček, v nadsázce ukazující, jak se vyšší bytosti radí o osudu naší planety a NÁS LIDÍ. Zároveň se domnívám, že je to pravdě velmi blízké vyjádření kosmických procesů, v nichž jsme vyššími bytostmi nazíráni. Jak už to bývá - v humoru a nadsázce, pravdy bývá nejvíce. Vynikající, vždy si u takového videa myslím, že bylo inspirativně nějak spjato s vyššími rovinami bytí, jako třeba Cameronův Avátar, což je ostatně u zrodu jeho filmu přiznáváno - vše spatřil ve snu...